Snehana õlimassaaži töötuba, aeg ja koht täpsustamisel

Sellel aegluse, kohaolu ja armastuse pärastlõunal teeme sooja seesamiõliga massaži Snehana.

Snehana on noorendava, rahustava ja puhastava toimega õlimassaž, mida Ajurveeda teraapiates kasutatakse sügavamate raviprotsesside sissejuhatuseks. 

Sneha tähendab sanskriti keeles nii „õli“ kui „õrnust“, „hellust“ või „armastust“. Seega on Snehana õrn ja hell õliga pai elu magususe ehk „õndsuse“ kogemiseks. Õrn puudutus õliga sulatab piire inimeste vahel ja võimaldab kogeda ühtsustunnet.

Snehana massaaž

-parandab vereringet ja aitab elustada keha energiat
-aitab kehast mürke väljutada.
-aitab toime tulla stressi ja kiire elutempoga.
-aitab nii peavalude kui unetuse korral
-võib kasutada iseseisva stressijuhtimise protseduurina emotsionaalselt nõudlikumatel perioodidel ja ka näiteks depressiooni korral
-on tuntud ka kui iluprotseduur, mis teeb keha tugevaks ja naha siledaks ja säravaks ning aitab erinevate nahaprobleemide korral
-tõstab üldist füüsilist vastupidavust, vaimset teravust ja seksuaalset vitaalsust

Töötoas kombineerin massaaži jooga ja meditatsiooniga. Jooga asanad, mida töötoas tehakse, on kehasõbralikud, ei hõlma pingutust ja on disainitud sissejuhatama meditatsiooni. Meditatsioon, mida teeme, on keha ja meele loomulik puhkeolek. See on sügav lõdvestusseisund, mis on kerge ja lihtne ja mis tuleb kõigil „õigesti“ välja. Selles seisundis koged elu magusust.

Pärast meditatsiooni ja massaaži oled täidetud universaalse armastuse energiaga, mis kannab sind veel mõnda aega.

Oodatud on kõik. Eelnev jooga, meditatsiooni v massaažikogemus ei ole vajalik.

Kuna töötame õliga, siis on vaja kaasa võtta oma joogamatt ja sellele paar käterätti või lina, mis võivad õliseks saada. Samuti võiks olla lina või käterätt, mida panna peale, kui on jahe. Ise kasutan linasid, sest neid on lihtsam pesta. Et mitte määrida riideid on parim, kui masseeritav on alasti. Kuid alastiolek ei ole kindasti eelduseks töötoast osavõtmisel. Võib olla päevitusriietes ja lasta võtete omandamiseks teha protseduure vähese õliga.

Hea on tulla koos partnerigaga, et võtta kaasa kogemus igapäevase või iganädalase rituaali loomiseks.

Osaluspanus sisaldab kvaliteetset ja puhast seesamiõli, kerget einet ning unustamatut, ajatut ning lõõgastavat kogemust.

Hind ja koht selguvad peagi.